W dniu 23 listopada odbyła się dyskoteka Andrzejkowa. W zabawie uczestniczyli chętni uczniowie klas IV – VI.

Zdecydowana większość uczniów zabawę Andrzejkową rozpoczęła od odwiedzenia Sali Wróżb. Chętni uczniowie wcielili się w rolę wróżbitów, szamanów, magów i wróżyli pozostałym uczniom. Sala wróżb czynna była przez godzinę.

W tym samym czasie, w jadalni, uczniowie bawili się przy muzyce.

Frekwencja jak zwykle dopisała. Uczniowie świetnie się bawili. Pełni wrażeń wrócili do domów.

Kolejna dyskoteka (Walentynkowa) odbędzie się w tygodniu poprzedzającym ferie zimowe.