Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Dzikie koty, milutkie koteczki”.

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 71 we Wrocławiu zaprasza dzieci z wrocławskich świetlic szkolnych do udziału w konkursie plastycznym:

Dzikie koty,

milutkie koteczki…

Cele konkursu:

– rozwijanie zainteresowań twórczych

– rozbudzenie wyobraźni oraz wrażliwości plastycznej

– doskonalenie sprawności manualnych

– nawiązanie współpracy oraz wymiana pomysłów plastycznychmiędzy świetlicami szkolnymi

Regulamin konkursu:

1. Forma pracy – indywidualna
  2. Technika pracy dowolna( z wyjątkiem prac z plasteliny i materiałów sypkich!!!!!)
  3. Prace: płaskie na brystolu ( max A3) i przestrzenne (max 50x50x50)
  4. Ilość prac z jednej placówki : max 5.
  5. W lewym dolnym rogu komputerowa metryczka z  informacją o autorze, jego wieku, danych szkoły z nr tel i danych opiekuna (1 opiekun na pracę).

Prace  należy dostarczyć osobiście do dnia 24.03.2017 r do świetlicy SP 71 lub pocztą na adres szkoły z dopiskiem „Świetlica – konkurs koty”.  Rozstrzygnięcie konkursu 31. 03.2017r. Wystawą prac będzie można oglądać od 28.03.2017r do 28.04.2017r w korytarzu szkolnym SP71. Prace można odebrać do 05.05.2017r, po tym terminie przechodzą na własność organizatora.

Organizator zastrzega sobie prawo do różnych form publikacji zgłoszonych prac ( strona www szkoły, wystawa).

Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu, dla potrzeb promocyjnych,

( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr. 133 poz. 833 z póź.zm.)

Zapewniamy nagrody książkowe i dyplomy dla laureatów konkursu, dyplomiki dla uczestników oraz podziękowania dla opiekunów.

Organizatorzy:

Nauczyciele świetlicy SP71

Regulamin Konkursu dzikie koty, milutkie koteczki