Zwycięstwo reprezentacji Samorządu Uczniowskiego SP 71 na Sejmiku Samorządów Uczniowskich

29 maja szkolna reprezentacja Samorządu Uczniowskiego wzięła udział w XVI Sejmiku Samorządów Uczniowskich. W tym roku tematem sejmiku było: „Podróżujemy po Europie”. Sejmik miał charakter turnieju matematyczno-przyrodniczego.  Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne, przygotowywali plakat dotyczący wylosowanego państwa, tworzyli listę zasad dotyczącą bezpiecznego podróżowania oraz  listę rzeczy niezbędnych podczas podróży.

W sejmiku wzięli udział: Julia Dudek, Wiktoria Szymańska, Tymon Terczyński, Gabryś Gruszczyński.

Nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni. Zdobyliśmy I miejsce. Tym samym obronili I miejsce zajęte w ubiegłym roku.

Serdecznie gratulujemy!