Mistrzowie Tabliczki Mnożenia 2017

Tradycją naszej szkoły stało się wyłonienie Mistrzów Tabliczki Mnożenia w poszczególnych poziomach klas 4-6. Przez cały rok szkolny wszyscy uczniowie brali udział w eliminacjach mających na celu wyłonienie najlepszych. Zadania, oprócz prostych przykładów, obejmowały przekraczanie 100, tabliczkę dzielenia, potęgowanie, kolejność działań, złożone wieloczynnikowe iloczyny. Wyniki klas liczyły się do punktacji Ligii Klas.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Z uwagi na fakt, że grupa najlepszych uczniów kolejne zadania rozwiązywała bezbłędnie, bardzo trudno było wyłonić laureatów. Po długich zmaganiach,w dniu dzisiejszym, udało się rozstrzygnąć rywalizację.

Mistrzami Tabliczki Mnożenia 2017 zostali:

Piotr Kejna – w klasach 4,

Tymon Terczyński – w klasach 5,

Maja Hrynczyszyn – w klasach 6.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczniom.

Zapraszamy wszystkich do rywalizacji w przyszłym roku. Wyłonimy Mistrzów Tabliczki Mnożenia w klasach 3, 4, 5, 6, 7 oraz Supermistrza Tabliczki Mnożenia z pośród wszystkich uczniów. Nagrody już czekają!

Mistrzowie Tabliczki Mnożenia 2017