Suckesy zawodników SP71 na turnieju Oława Open Chess Autumn w dniach16-17.09.2017

W ten weekend w Oławie reprezentanci SP 71 rozgrywali mecze szachowe na Oława Autumn Chess Classic 2017.

Turniej, cieszący się dużym uznaniem w środowisku i wspaniale zorganizowany przez klub Parnas Oława oraz pana Łukasza, przyniósł naszej szkole wiele sukcesów…

Michał Dąbrowski, uczeń klasy 2a,  zwyciężył w grupie OPEN  zdobywając V kategorię szachową! Kamil Gałek, z klasy 3a,  również zdobywa V kategorię szachową !

Jakub Luberański, uczeń klasy 7b, wywalczył 1 miejsce w swojej kategorii, wygrywając 4,5 pkt z 5 partii, i uzyskał kolejną  trzecią częściówkę do I kategorii szachowej.

Oliwia Puchalska, uczennica klasy 2a Gimnazjum, w fantastycznym stylu zdobyła III kategorię szachową ! Zdobyła 5 punktów w bardzo silnym turnieju i do zwycięzcy zabrakło jej jedynie 0,5 punktu.