Sukcesy indywidualne naszych szachistów w VI Wrocławskiej Lidze Szachowej!

W piątek 22 września 2017 r w  SP w Wysokiej odbył się pierwszy z czterech turniejów VI Wrocławskiej Ligii Szachowej. Reprezentację naszej szkoły w tych zawodach tworzyło aż 28 zawodników i zawodniczek z klas 1-7. Dla niektórych z nich turniej był kolejną „rutynową” bitwą, ale dla najliczniejszej grupy uczniów z klasy 1 był to pierwszy turniej „na poważnie”. Po niekiedy „burzliwej” walce przy szachownicach, zaliczyli oni udany debiut, z powodzeniem zaliczając pierwszy turniej.

I tak: Julia Serputko z klasy 1a zajęła 3 miejsce, a Piotr Wróbel z klasy 1c zdobył 5 miejsce w kategorii klas 1.

W kategorii klas drugich 1 miejsce zajęła Mira Moraś z klasy 2a, również uczeń tej samej klasy –  Michał Dąbrowski zajął 2 miejsce.

W kategorii klas trzecich, uczniowie klasy 3a, również zajęli świetne miejsca : Ania Skinderowicz 3 miejsce, Maja Puchalska 4 miesjce oraz Piotr Lecyk, który uplasował się na 2 miejscu i Kamil Gałek 5 miejsce.

Kategoria klas 4, przysiosła naszej szkole dwa medale: Piotra Butkiewicza, który uplasował się na 2 miejscu oraz Damiana Denysowa, który zajął 3 miejsce.

Nasz kandydat na mistrza szachowego, uczeń klasy 5c – Piotr Kejna, zdominował swoją kategorię, zostawiając grubo w tyle swoich rywali i zajął zaszczytne 1 miejsce.

Najlepszą dziewczynką w kategorii klas 6, została nasza bezkonkurencyjna Justyna Łochina – 1 miejsce.

Kategorią klas 7 zdominował również uczeń SP71 – Jakub Luberański – 1 miejsce, wygrywając wszystkiem możliwe partie.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Teraz intensywna praca, by znów pokazać się z najlepszej strony na kolejnym turnieju.