Prośba o wsparcie reprezentacji Szkoły w wyjeździe na olimpiadę

Program Destination  Imagination – Oczyma Wyobraźni realizowany przez uczniów naszej szkoły  rozwija kreatywność i uczy twórczego rozwiązywania problemów. Zdobytą wiedzę i umiejętności oraz stworzone przez siebie rozwiązania prezentują podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności.

W dniach 16-19 marca 2017 r. we Wrocławiu odbyła się XII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności, w której wielki sukces odnieśli  uczniowie Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja. Szkolna drużyna „Burza mózgów”, w składzie której znajdują się absolwenci naszej szkoły, zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Zdobycie nagrody uprawnia do reprezentowania Polski podczas Azjatyckiej Olimpiady Kreatywności w Chinach, która odbędzie się w  dniach 27.11 – 04.12.2017 r. W bieżącym roku szkolnym oddział gimnazjalny znajduje się w Szkole Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego.

Drużyna sama musi pozyskać pieniądze na udział w Olimpiadzie w Chinach. Do tej pory udało się uzbierać ok. 30 000, brakuje jeszcze 20 000. Jest to kwota, która stanowi poważne wyzwanie dla drużyny. Bardzo liczymy na przychylność i wsparcie.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą kwotę, wpłaconą na konto szkoły:

20 1020 5226 0000 6002 0416 6450  z dopiskiem: Olimpiada Kreatywności

lub wpłacając kwotę bezpośrednio na https://zrzutka.pl/m93dur