Wybory wiceprzewodniczącego szkoły z budynku A

28 września uczniowie klas IV – VI oraz nauczyciele z budynku A wzięli udział w wyborach na wiceprzewodniczącego szkoły (reprezentanta budynku A w zarządzie Samorządu Uczniowskiego). W wyborach wzięło udział ponad 200 osób. Dla uczniów klas czwartych były to pierwsze takie wybory.

W komisji skrutacyjnej zasiadali: Natalia Maciejczyk, Kacper Kamiński, Jędrzej Chalabala, Szymon Bujak oraz Rafał Stadnik. Komisja przygotowała karty wyborcze, oznaczenie lokalu wyborczego, lokal wyborczy, nadzorowała przebieg wyborów oraz podliczyła oddane głosy.

W wyniku wyborów największą liczbę głosów otrzymała Nikola Rokita (kl. VI a) zostając tym samym wiceprzewodniczącą Szkoły. W organizacji pracy SU w budynku A pomagać jej będą: Tymon Terczyński z kl. VI b (II miejsce w wyborach) oraz Marysia Tometczak z kl. VI c (III miejsce w wyborach).

Nowo wybranym reprezentantom SU serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.