Mistrzostwa Szkoły w szachach klas 1-3

W dniu 4 października w SP71 został rozegrany turniej o Mistrzostwo Szkoły w szachach w klasach 1-3. Udział w turnieju wzięło ok 30 uczniów. Po zaciętej rywalizacji wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

w kategorii dziewcząt:                                                                                       w kategorii chłopców:

1 miejsce Ania Skinderowicz kl. 3a                                                    1 miejsce Piotr Lecyk kl.3a

2 miejsce Maja Puchalska kl.3a                                                          2 miejsce Kamil Gałek kl.3a

3 miejsce Mira Moraś kl.2a                                                                 3 miejsce Tomasz Pytlak kl.3c

Dyplomy i medale wręczył zwycięzcom Pan Dyrektor Szkoły – Leszek Wesołowski.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!

Zapraszamy wszystkich chętnych stoczyć pojedynki przy szachownicach na kolejny turniej już 11 października!!!