Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w szachach – 10.11.2017r

W dniu 10 listopada 2017r w budynku gimnazjum odbył się turniej szachowy w ramach Mistrzostw Młodzieży Szkolnej. W turnieju startowało 34 uczniów i uczennic klas 7 SP i 2-3 gimnazjum, sędzią głównym był p. Janusz Żyła. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie do ostatniej rundy, gdyż nagrodą będzie reprezentowanie szkoły w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w szachach w Hali Stulecia już 21 listopada. Po rozegraniu 5 rund klasyfikacja przedstawiała się następująco:

kategoria dziewcząt                                                                   kategoria chłopców

1. Oliwia Puchalska kl. 2A                                                 1. Jakub Luberański kl. 7B
  2. Martyna Nowak kl. 3C                                                   2. Kacper Bernaciak kl. 3E
  3. Izabela Bilska kl. 3C                                                       3. Bartosz Guszczyński kl. 2B

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów szachowych!!! A pozostałym uczestnikom turnieju dziękujemy za uczestnictwo w turnieju, zachęcając do częstszych spotkań przy szachownicach!

organizator turnieju : Paulina Puchalska