3 turniej VI Wrocławskiej Ligii Szachowej Szkół

W trzecim już turnieju szachowym w ramach VI Wrocławskiej Ligii Szkół, reprezentacja naszej szkoły składała się aż z 38 uczniów i uczennic SP 71. Turniej ten był ostatnim turniejem w tym roku kalendarzowym, choć jeszcze nie ostatnim w tej edycji Ligii. W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami uczestnicy otrzymali upominki w postaci słodyczy.

Walka przy szachownicach odbywała się na najwyższym poziomie, nasi reprezentanci spisywali się wspaniale, zarówno w grze jak i z dala od szachownic.

11 SP 64 Wrocław 1 4,0

W kategorii klas 1 Aleksandra Zaszkodny z klasy 1a zajęła 4 miejsce, a Piotr Wróbel z klasy 1c również zdobył 3 miejsce.

W kategorii klas drugich znów wspaniałe 1 miejsce zajęła Mira Moraś z klasy 2a, również uczeń tej samej klasy –  Michał Dąbrowski zajął 2 miejsce.

W kategorii klas trzecich, uczniowie klasy 3a, również zajęli świetne miejsca : Ania Skinderowicz 1 miejsce, Maja Puchalska 2 miejsce oraz Piotr Lecyk, który zajął 4 miejsce i Kamil Gałek 5 miejsce.

W kategorii klas 4 na 3 miejscu uplasował się Piotr Butkiewicz, tuż za nim Wojciech Przyłęcki na miejscu 4 i Damian Denysów na miejscu 6. Brawo!

Najlepszym zawodnikiem w klasach 5 został oczywiście nasz mistrz- Piotr Kejna z kl. 5c! Wielką niespodzianką dla nas było zajęcia 2 miesjca przez Jakuba Maciaszka! Gratulacje ogromne!

Wśród dziewcząt klas 6 królowała oczywiście Justyna Łochina z klasy 6c!

W kategorii klas 7 niezawodny Jakub Luberański również wywalczył 1 miejsce! Mateusz Rabenda z klasy 7a, będąc pierwszy raz na turnieju w tej Lidze, zajął 4 miejsce! W kategorii dziewcząt 2 miejsce zajęła Alicja Watemborska z klasy 7e

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy! Dzięki ich wspanialej walce wyprzedziliśmy naszego rywala – SP Wysoka aż o 18,5 i objęliśmy prowadzenie!!!

Teraz intensywna praca, by znów pokazać się z najlepszej strony na kolejnym, nie pozostaje nam nic innego tylko zagrać równie wspaniale na ostatnim turnieju!