Konkurs Animacja Świąteczna w Scratchu

Zapraszamy uczniów klas 4-7 oraz 2-3 gimnazjalnych do konkursu szkolnego. Konkurs polega na zaprogramowaniu w Scratchu Świątecznej animacji. Na prace czekamy do środy 20 grudnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czwartek 21 grudnia 2017 r. Najlepsze prace zostaną umieszczone na stronie szkoły, szkolnym koncie Scratcha. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody. Ocenie będą podlegać:

• ogólna estetyka pracy,
  • oryginalność i pomysłowość pracy,
  • samodzielność wykonania,
  • poprawność programistyczna (różnorodność wykorzystanych bloków, zastosowane rozwiązania, ład, zakończenia skryptów, usunięcie niewykorzystanych lub rozłączonych bloków).

Pliki należy przesłać do 20.12.2017 r. do godziny 14.00 na adres: ewrobel.sp71@gmail.com   W tytule e-maila należy wpisać: Konkurs animacja świąteczna. E-mail musi być podpisany (imię i nazwisko ucznia, klasa).

Zapraszamy do udziału w konkursie!