Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, Akademia Młodego Ekonomisty

Zapraszamy uczniów klas 5-6 oraz 7 i klas gimnazjalnych do udziału w zajęciach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Akademii Młodego Ekonomisty. Oferta edukacyjna ma na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród uczniów. Program obejmuje również serie spotkań dla rodziców z zakresu wychowania i kształtowania postaw u dzieci. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy do 25.02.2018 r.

Tematy spotkań EUD: Finanse dla sprytnych, Marketing internetowy, Ekologiczny znaczy trendy, Młody kierownik projektu, Idealny lider grupy – to ja, Podziwiane firmy świata.

Tematy spotkań AME: Zarządzanie ryzykiem, Badania marketingowe, Techniki szybkiego uczenia się, Matematyka finansowa dla liderów,  Trendy w e-biznesie, Podziwiane firmy świata.

Formularz zapisów do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (klasy 5 i 6)    Strona EUD

Formularz zapisów do Akademii Młodego Ekonomisty  (klasy 7, 2 i 3 gimnazjum)    Strona AME