ZAPRASZAMY NA WIELKĄ CHARYTATYWNĄ LOTERIĘ !

22 lutego (czwartek) zapraszamy wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły na wielką charytatywną loterię, która odbędzie się w ramach Akcji Pomocy Bezdomnym Zwierzętom ze schroniska „MISKA DLA SCHRONISKA”.

Loteria odbędzie się w holu przy portierni na parterze budynku A. Będzie trwała od pierwszej do piątej przerwy. Czeka was wspaniała zabawa o szczytnym celu niesienia pomocy pokrzywdzonym zwierzątkom, z wieloma niespodziankami (książki, maskotki, biżuteria, artykuły papiernicze), które ofiarowaliście od serca na ten piękny cel. Koordynatorami loterii są wolontariuszki z kl. 6 a.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą szlachetną akcję ♥ JESTEŚCIE WSPANIALI !!! ♥ Zbieramy rzeczy do 28 lutego! ♥

Nikita- psiak ze schroniska, który miał trochę szczęścia ♥  Może uda nam się uratować kolejne !

Iwona Piórkowska-Stryczek