Aktywne Szkoły Multisport – warsztaty konsultacyjne w SP71

Serdecznie zapraszam Rodziców i uczniów SP71 na warsztaty konsutlacyjne w ramach projektu Aktywne Szkoły Multisport, które odbędą się we wtorek 27.02.2018 r o godz. 17.00 w sali gimnastycznej budynku B (gimnazjum).

Nasza Szkoła bierze udział w Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport, zakwalifikowała się do etapu 1, czyli Rozgrzewki. Naszym zadaniem w tym etapie jest zbudowanie szkolnej „drużyny” i wspólne przygotowanie Planu Treningowego, który w kilku podpunktach będzie odpowiadał na pytanie: jakie proste zmiany, niewymagające dużych nakładów finansowych, możemy wprowadzić w szkole i jej najbliższym otoczeniu, żeby stały się miejscami sprzyjającymi codziennej aktywności dzieci. W czasie wspomnianych warsztatów usłyszymy o podobnych inicjatywach i innych ciekawych, wprowadzonych już w życie rozwiązaniach z Europy i ze Świata.
Serdecznie zapraszamy do udziału Rodziców naszych uczniów, którzy chcieli by wspomóc szkołę swoimi pomysłami!