Obóz Szachowy w Polaznicy Zdrój!

W połowie sierpnia  reprezentacja szkoły doskonaliła swoje umiejętności szachowe na obozie szachowym w polskiej stolicy szachów – Polanicy Zdrój. Oprócz szkolenia szachowego, obowiązkowych zajęc z matematyki, zabaw i gier ruchowych na teranie ośrodka, a także zwiedzaniu okolicznych atrakcji turystycznych i kąpieli w Aquaparku, 16 reprezentantów naszej szkoły, wystąpiło w Memoriale im. Rubinsteina.

Srebrny medal zdobył Radek Cybuch w swojej grupie rankingowej, zdobywając V kategorię szachową. Piotr Butkiewicz wygrał  turniej Blitza – szachy błyskawiczne, zdobywając również złoty medal . Wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie, a w szczególności Maciej Kupiec, który zdobył V  kategorię szachową.