Kolejne sukcesy naszych szachistów na VI Wrocławskiej Lidze Szachowej.

W piątek 20 padziernika 2017 r w  SP w Wysokiej odbył się już drugi z czterech turniejów VI Wrocławskiej Ligii Szachowej. Reprezentację naszej szkoły w tych zawodach tworzyło aż 35 zawodników i zawodniczek z klas 0-7.

Nieobecność naszych najsilniejszych, którzy walczyli na eliminacjach makroregionów do Mistrzostw Polski Młodzików nieco „zamieszała” w tabeli finałowej.

12 Przedszkole 50 Wrocław 1 1,0 1

W kategorii klas 0, udany debiut Jana Ordona, który zajął 1 miejsce oraz świetne 3 miejsce wywalczone przez  Andreia Taternikova.

Aleksandra Zaszkodny z klasy 1a zajęła 3 miejsce, a Piotr Wróbel z klasy 1c również zdobył 3 miejsce w kategorii klas 1.

W kategorii klas drugich 1 miejsce zajęła Mira Moraś z klasy 2a, również uczeń tej samej klasy –  Michał Dąbrowski zajął 1 miejsce.

W kategorii klas trzecich, uczniowie klasy 3a, również zajęli świetne miejsca : Ania Skinderowicz 3 miejsce oraz Piotr Lecyk, który zajął 1 miejsce i Kamil Gałek 5 miejsce.

W kategorii klas 4 na 2 miejscu uplasował się Damian Denysów. Brawo!

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Teraz intensywna praca, by znów pokazać się z najlepszej strony na kolejnym turnieju.