Błękitna sztafeta

Złota łyżwiarska  drużyna  dziewcząt

Tradycyjnie na zakończenie sezonu łyżwiarskiego odbyły się wrocławskie i  dolnośląskie zawody  „Błękitnej sztafety” . Zawodniczki z naszej szkoły odniosły podwójny sukces. Okazały się najlepsze nie tylko we Wrocławiu, ale również  były niepokonane na Dolnym Śląsku.  Po raz pierwszy w historii zawodów wrocławska  szkoła pokonała utytułowane drużyny łyżwiarskie  z Lubina i Żmigrodu. W zwycięskiej drużynie wystartowały: Anna Grynkiewicz, Maja Kozłowska, Natalia Maciejczyk z 5c oraz Roslana Stepanyuk, Julia Główczyk, Alicja Watemborska  z 6c, a opiekunem grupy był pan Jacek Soberka.  Dziewczęta pokonały rywalki startując  w pięciu konkurencjach, w których musiały wykazać się dużymi umiejętnościami łyżwiarskimi. Gratulujemy dziewczętom i niech ich sukces będzie dodatkową zachętą dla wszystkich uczniów do udziału w zajęciach na lodowisku.

[su_custom_gallery source=”media: 3083″ limit=”1″ link=”lightbox” width=”810″ height=”790″]