Wyniki konkursu „Multilingual picture dictionary”

W konkursie zorganizowanym z okazji „Europejskiego Dnia Języków” wzięło udział 21 prac- poradziliście sobie wspaniale! wszystkie słowniczki były piękne, a Wasza kreatywność i pomysłowość przerosła nasze oczekiwania. Wybór zwycięskich prac był niezwykle trudny, w związku z czym postanowiłyśmy podzielić prace na III kategorie- wg poziomów”

Oto wyniki:

KLASY CZWARTE KLASY PIĄTE KLASY SZÓSTE
I miejsce Aleksandra

Fecio (IVc)

Julia

Więcek (Vb)

Nikola Haniszewska (VIc)
II miejsce Maria

Warchoł (IVb)

Róża

Tama (Vc)

Maria Milczanowska (VIa)
III miejsce Elisa Martinez (IVc) Adam

Cynowski (Vb)

Magda Kaczmarska (VIc)

Zadaniem konkursowym było przygotowanie słowniczka obrazkowego z wybranej kategorii z podpisami w co najmniej(!) pięciu językach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły na wystawę wszystkich słowniczków, którą można obejrzeć w bibliotece szkolnej przez najbliższe dwa tygodnie. Jest to niepowtarzalna okazja do poznania nowego słownictwa w baaardzo wielu językach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnych konkursów J. Prace zostaną zwrócone po zakończeniu wystawy.

Organizatorzy: Ewa Gieroń i Marta Grzebieniuk