Światowy Dzień Pluszowego Misia

Uczniowie z klasy 6B: Kasia Stefanowicz, Tosia Kiestrzyń, Zosia Rydel i Adam Wolski zorganizowali w ramach projektu „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka” akcję czytelniczą z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia  „Czytamy misiowi Wojtkowi”, w której uczestniczyły klasy 2C, „0”A, 3A i 3B. Dzieci z klas młodszych obejrzały program artystyczny, poznały historię misia Wojtka, czytały misiowi Wojtkowi wybrane fragmenty książek głównie o treści patriotycznej i o dobrym wychowaniu, brały udział w zabawach interaktywnych.  Sponsorem słodyczy, którymi miś częstował dzieci, była Tosia Kiestrzyń. Impreza czytelnicza bardzo się uczniom podobała, a najbardziej zadowolony był miś Wojtek, który patronował akcji czytelniczej.

Informację przygotowała Małgorzata Jaszczołt