KONKURS RECYTACJI  W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA KLAS I-III

Drodzy uczniowie klas I-III,
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie recytacji w języku angielskim.

Regulamin i przebieg konkursu:

1. Do 22.03.2019 (piątek) zgłaszasz chęć udziału w konkursie poprzez zapisanie się na liście w bibliotece szkolnej.
  2. Między 26-29.03.2019 zgłaszasz się do biblioteki w celu wylosowania wiersza do nauki na pamięć- nie obawiaj się trudności- wybrane przez organizatorów utwory to krótkie i śmieszne wiersze o zwierzątkach,
  3. Podczas prezentacji dozwolone jest wykorzystanie środków artystycznych takich jak: mimika, gesty, ruch, strój czy inne rekwizyty.
  4. 24.04.2019 w Bibliotece Szkolnej odbędzie się pokaz recytacji i rozstrzygnięcie konkursu.
  5. W środy na 7 lekcji możesz przyjść na konsultacje do nauczycieli języka angielskiego p.E.Gieroń (sala 28) lub do p.M.Grzebieniuk (sala 29) żeby przećwiczyć swój wiersz.

Kryteria oceny:

– stopień opanowania tekstu ( 0-5 punktów)

– interpretacja, wrażenia artystyczne (0-5 punktów)

– wymowa (0-5 punktów)

Zachęcamy do wzięcia udziału,