Sprawdzian predyspozycji językowych – rekrutacja do klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2021/2022 – 5.05.2021 r.

1. Za organizacje sprawdzianu odpowiada Komisja Rekrutacyjna.
  2. Wejście uczniów na teren szkoły będzie możliwe od godz.9.30 (proszę nie grupować się przy wejściu, należy zachować bezpieczne odległości).
    a. Uczniowie z SP71 z klasy 6a i 6c – wchodzą do szkoły od strony boiska.
    b. Uczniowie spoza SP71 i klasa 6b z SP71 – wchodzą do szkoły głównym wejściem.
  3. Rodzice/opiekunowie kandydatów do klas dwujęzycznych nie zostaną wpuszczeni na teren szkoły.
  4. Uczniowie winni wejść na teren szkoły w maseczkach, po wejściu należy zdezynfekować ręce, pamiętając o zachowaniu odległości. Uczniowie powinni mieć swoje osobiste materiały piśmiennicze.
    Na parterze będą dostępne listy kandydatów z podziałem na sale; należy potwierdzić swoją tożsamość (ważna legitymacja szkolna) u nauczyciela dyżurującego przy właściwym stoliku, po uzyskaniu informacji należy skierować się na wskazane piętro i do wyznaczonej sali.
  5. W godz.10.00 – 11.30 odbędzie się sprawdzian predyspozycji językowych w wyznaczonych salach.
    *uczniowie w salach na czas sprawdzianu predyspozycji językowych mogą zdjąć maseczki;
    *jeśli kandydaci wcześniej ukończą pracę schodzą na parter i opuszczają szkołę.