Jesień w szkolnej świetlicy

Jesień w świetlicy

Jesienią w naszej świetlicy nie mamy czasu na nudę. Zainspirowani tą piękną porą roku wykonujemy wiele prac plastycznych, które upiększają naszą salę. Po obiedzie, aby odpocząć i zrelaksować się słuchamy opowiadań i bajek. Spędzamy też mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Wspólnie z rówieśnikami uczymy się współpracy, właściwych postaw oraz kultury życia codziennego. To nasza wesoła, świetlicowa codzienność.

Jesienią z okazji Dnia Edukacji Narodowej wykonaliśmy prace plastyczne na konkurs „Moja szkoła”, z których wiele zostało nagrodzonych. W ramach łączenia tradycji z nowoczesnością rozmawialiśmy o polskich tradycjach związanych ze Świętem Zmarłych oraz przygotowaliśmy dekoracje z okazji Halloween.

Jesienne miesiące upływają nam pod znakiem dobrej zabawy i radości ze wspólnie podejmowanych działań.

Przygotowała: Renata Ziemiańska