Półkolonie zimowe 2024

Dziękujemy zgłoszenie się do udziału w zimowych półkoloniach organizowanych przez naszą szkołę.

Wszyscy uczestnicy, których karty zostały złożone w zeszłym roku (w grudniu 2023), zakwalifikowali się na półkolonie. Rozesłaliśmy e-maile z potwierdzeniem uczestnictwa w I i II turnusie półkolonii oraz informacjami organizacyjnymi do tych z Państwa, którzy podali swój adres e-mail w karcie kwalifikacyjnej uczestnika.

Prosimy o dokonywanie wpłat opłaty 350 zł
do 5 stycznia na nr konta:
20 1020 5226 0000 6002 0416 6450

Prosimy o wpisanie jako tytuł wpłaty imię i nazwisko dziecka, półkolonia turnus… (nr turnusu). Dostarczenie potwierdzenia wpłaty nie jest konieczne. Dokonanie wpłaty zostanie zweryfikowana przez szkolną księgową.

Dokładny plan godzinowy półkolonii zostanie opublikowany na stronie naszej szkoły oraz będzie umieszczony przy portierni w budynku A.
Na chwilę obecną podajemy główne atrakcje poszczególnych dni.

Turnus ITurnus II
poniedziałekMagiczny Teatr Muzyczny, spektakl „W pokoju Oli i Krzysia”Wyjście do kina
wtorekNauka i doskonalenie gry w kręgle w Sky Bowling Nauka i doskonalenie gry w kręgle w Sky Bowling oraz gry integracyjne w PixelXL
środaGry integracyjne w PixelXLZajęcia spotrowe w Hasta la Vista