Spektakl kukiełkowy Czy znacie Bułeczkowo?” dla przedszkolaków z Przedszkola „Staromiejskiego” nr 33

Spektakl kukiełkowy Czy znacie Bułeczkowo?” dla uczniów klasy „0” z Przedszkola „Staromiejskiego” nr 33 i uczniów z klasy 2a w wykonaniu czwartoklasistów

10 maja przedszkolaki z „zerówki” z Przedszkola nr 33 obejrzały spektakl kukiełkowy w wykonaniu grupy uczniów z klasy 4a: Alicji Kryszk, Wiktorii Kalinowskiej i Jana Urbanowicza  oraz z kl. 4b: Dorotki Maga – Buryś. Po spektaklu otrzymały autorskie zakładki do książek wykonane przez uczniów z klas 4 i nauczyciela bibliotekarza. Przedszkolaki zwiedziły po spektaklu również naszą szkołę. Zobaczyły sale lekcyjne, stołówkę oraz inne szkolne pomieszczenia. Z przyjemnością obejrzały zajęcia taneczne w wykonaniu uczniów z kl. 2c oraz zajęcia informatyki w kl. 2a. Klasa 2a z naszej szkoły również zobaczyła spektakl. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu kukiełkowego w bibliotece szkolnej.

Informację przygotowała: Małgorzata Jaszczołt