Wyniki uczniów naszej szkoły w Mistrzostwach Wrocławia w lekkiej atletyce

W piątek 24 maja 2024 odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w lekkiej atletyce szkół podstawowych organizowanych w ramach współzawodnictwa sportowego przez Szkolny Związek Sportowy. Nasza skromna 6-cio osobowa reprezentacja zaprezentowała się bardzo dobrze.

Wicemistrzostwo Wrocławia w biegu na 300m. , srebrny medal i awans do zawodów wojewódzkich zdobyła uczennica klasy 6a Lena Cześniczewska.

Ciekawostką jest fakt, że Lena na tym dystansie startowała pierwszy raz w życiu i pokonała  37 zawodniczek z innych szkół.

Oliwier Bidziński znalazł się w finale skoku w dal, gdzie ostatecznie zajął 7 miejsce ( 35 startujących)

Kacper Durał zajął 10 miejsce w biegu na 1000m. na 33 startujących.

Pozostali też wypadli dobrze, choć był to ich pierwszy kontakt z prawdziwym stadionem LA i konkurencjami w których uczestniczyli.

Może w przyszłości inni nasi uczniowie odkryją swoje talenty sportowe.