Olimpiada Matematyczna Juniorów – uczniowie naszej szkoły zakwalifikowani do kolejnego etapu!

Z dumą informujemy, że troje uczniów naszej szkoły: Hanna Drobińska, Anna Mateusiak oraz Piotr Hanczar  zostało zakwalifikowanych do zawodów II stopnia XIV Olimpiady Matematycznej Juniorów. Serdecznie gratulujemy doskonałego wyniku i trzymamy kciuki. Kolejny etap już 12 stycznia 2019 r.

Olimpiada Matematyczna Juniorów to ogólnopolskie zawody matematyczne, o bardzo wysokim standardzie merytorycznym, skierowane do uczniów szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych. Zawody są trzystopniowe. Finaliści Olimpiady mają możliwość kontynuowania nauki w dowolnie wybranej szkole średniej z pominięciem standardowej procedury rekrutacyjnej.

Przygotował: Andrzej Olechowski