Wojewódzkie konkursy w ramach wrocławskiego projektu „Wędrówki szlakiem wartości”

Zapraszam do udziału w wojewódzkich konkursach w ramach wrocławskiego projektu „Wędrówki szlakiem wartości”.
Tematem przewodnim konkursów są słowa Reginy Bett „Człowiek. Codziennie na swej drodze mijamy cudotwórców. Najczęściej są przebrani za zwykłych ludzi: nauczycieli, fryzjerów, pielęgniarki, sekretarki, kasjerów, taksówkarzy i tym podobnych.”

1. Wojewódzki Konkurs Literacki
    Konkurs obejmuje dwie kategorie – poezję i prozę, inspirowane tematem przewodnim. Praca w kategorii „proza” może mieć formę eseju lub opowiadania. Prace literackie w jednej lub dwóch kategoriach należy dostarczyć do Wandy Jełowickiej (Centrum Informacyjne – biblioteka szkolna w budynku B) do 1 kwietnia.
  2. Wojewódzki konkurs filmowo-fotograficzny
    Konkurs obejmuje dwie kategorie – film i zdjęcie, inspirowane tematem przewodnim. Prace należy dostarczyć do Wandy Jełowickiej (Centrum Informacyjne – biblioteka szkolna w budynku B) do 20 kwietnia.

Zapraszam do udziału w konkursach oraz po szczegóły dotyczące poszczególnych konkursów.

Wanda Jełowicka
Nauczyciel bibliotekarz