Wybory_grafika

Wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Drodzy uczniowie!

Zgodnie z ogłoszonym harmonogramem, w czwartek 1 października odbędą się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Z uwagi na specyficzną sytuację w tym roku, wybory zostaną przeprowadzone na zasadzie „mobilnej urny”. Trzy niezależne trzyosobowe komisje wyborcze przyjdą do Was w trakcie trzeciej lekcji.

Od momentu wejście do sali komisji zabronione jest porozumiewanie się między sobą. Zależy nam na tym by wybory zostały przeprowadzone sprawnie.

Aby zachować należyte środki ostrożności na czas pobytu komisji w sali prosimy o założenie maseczek.

Każdy uczeń otrzyma kartę do głosowania.

Na karcie stawiacie jeden krzyżyk w kratce przy nazwisku wybranego przez Was kandydata. Postawienie większej ilości znaków, zastosowanie dopisków na karcie unieważnia Wasz głos.

Prosimy o przemyślenie wyborów. Plakaty wyborcze znajdują się na tablicy Samorządu (na przeciwko Sali 1.03) oraz poniższej.

Komisja wyborcza SU 2020/2021

Plakat wyborczy: Igor