Lena w roli nauczyciela

Lena Cześniczewska ucz. kl. 3a przeprowadziła w dniu 10.02.2020 r. zajęcia dla koleżanek i kolegów uczęszczających na lekcje etyki. Tematem zajęć były uczucia, które uczniowie poznali na poprzednich lekcjach. Na lekcji zaprezentowała uczniom napisaną przez siebie bajkę. Uczniowie wykazały się niezwykłą pamięcią, ponieważ odpowiedzieli na wszystkie pytania Leny dotyczące wysłuchanego tekstu. Wymieniali uczucia, które pojawiły się w bajce. Na zakończenie zajęć uczniowie dzielili się wrażeniami z lekcji, którą prowadziła ich koleżanka. Lena, która wystąpiła w roli nauczyciela, na zakończenie zajęć opowiedziała o swoich uczuciach podczas prowadzenia zajęć. Zapraszamy do obejrzeniu zdjęć z zajęć.

Informację przygotowała p. Małgorzata Jaszczołt