Natalia laureatką powiatowego konkursu “GPS po zawodach”

Natalia Parcheniak z klasy 8d została laureatką  powiatowego konkursu “GPS po zawodach”. Za nią trzy wyczerpujące etapy, w których wykazała się niezwykłą kreatywnością. Przygotowała bardzo ciekawą prezentację multimedialną o zawodach nauczanych w szkołach ponadpodstawowych we Wrocławiu. Stworzyła plakat na temat działalności doradców zawodowych z Międzyszkolnego Ośrodka Wspierania Aktywności Zawodowej. Oraz, na ostatniej prostej, wcieliła się w rolę przedstawiciela zawodów, które w wyniku losowania został jej przydzielony. Przedstawiła zawód montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w taki sposób, że niejedna dziewczyna chciałaby go wykonywać.

Oficjalna lista laureatów znajduje się na stronie www.doradcy-wroclaw.pl w zakładce http://doradcy-wroclaw.pl/index.php/gps-po-zawodach, tam tez można obejrzeć przygotowane przez laureatów wizytówki zawodów.

Zachęcam do obejrzenia zwycięskich wideo wizytówek.

Wizytówka przygotowana przez Natalię:

Gratulacje.
Beata Sienkiewicz