plakat

Spotkania dla dzieci dotkniętych kryzysem zdrowia psychicznego oraz ich rodziców/opiekunów

Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu organizuje cykl porad i spotkań dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. W ofercie przewidziane są konsultacje indywidualne oraz zajęcia grupowe, które będą prowadzone przez lekarzy psychiatrów dzieci i młodzieży w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, psychologów i innych terapeutów. Projekt jest finansowany ze środków publicznych. Uczestnictwo jest BEZPŁATNE dla mieszkańców Wrocławia (zadanie finansowane przez Miasto Wrocław).

Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem 690 580 652 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12 oraz od 13 do 14.

Poniżej znajduje się plakat promujący pierwsze spotkanie, które odbędzie się w sobotę 9 października. Projekt jest realizowany do końca roku 2021.

Dodatkowe informacje na Facebooku.

Plakat w pdf

plakat