Półkolonie zimowe – podsumowanie

W czasie ferii zimowych nasza szkoła organizowała półkolonie dla chętnych uczniów. Dzieci pod opieką nauczycieli uczestniczyły w bardzo ciekawych i różnorodnych wycieczkach. Plany na oba turnusy różniły się między sobą. Uczniowie mieli okazję:
– zobaczyć spektakl teatralny w Muzycznym Teatrze Magicznym pt. „W pokoju Oli i Krzysia”,
– obejrzeć film „Trole 3”, „Wonka” lub „Wyfrunięci” w OH Kinie
– uczestniczyliśmy również w warsztatach rytmicznych w Narodowym Forum Muzyki
– uczestniczyliśmy w warsztatach lalkarskich w Teatrze Lalek
– uczestniczyliśmy w warsztatach w Odra Centrum „Akademia węzłów”, „Mała szkutnia”, „Retencja wody”
– obejrzeliśmy wystawę w Kolejkowie
– graliśmy w kręgle w Skytower
– graliśmy w squosha i badmintona w centrum sportowym Hasta la Vista
– skakaliśmy w Go Air i Go Jump
– zwiedziliśmy Afrykarium we Wrocławskim ZOO oraz uczestniczyliśmy w warsztatach „Czy istnieją różowe delfiny?”
– uczestniczyć w warsztatach malarskich
Ponadto każdego dnia uczniowie mogli integrować się we wspólnej zabawie. Do dyspozycji mieli wiele gier karcianych i planszowych, klocki, piłki, piłkarzyki, Twistera,… Nie było czasu na nudę!

Plan na każdy dzień uwzględniał również posiłki. Nasza kuchnia serwowała śniadania, obiad oraz podwieczorek. Dzieci miały cały dzień dostęp do ciepłej herbaty oraz owoców.

Zachęcamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tych dni.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w półkoloniach letnich.