Półkolonie letnie 2024 – ostatnie wolne miejsca na turnus II – aktualizacja 17.05!

Powoli kończymy zapisy na półkolonie.

Informacje potwierdzające kwalifikację wyślemy do Państwa do końca maja.
Sprawdzenie tak dużej ilości zgłoszeń wymaga czasu. Dziękujemy za okazaną w tej kwestii cierpliwość.

Półkolonie zostaną zorganizowane w czasie dwóch pierwszych tygodni wakacji letnich. Koszt półkolonii to 370 zł / turnus.

Rekrutacja trwa do końca maja lub do wyczerpania miejsc.

Turnus I 24-28.06.2024 r. – brak wolnych miejsc.
Turnus II 01-05.07.2024 r. – pozostało 9 wolnych miejsc!

Szczegółowy plan zostanie opublikowany po potwierdzeniu wszystkich zajęć, warsztatów oraz wycieczek.

Oferta półkolonijna obejmuje:
1. Opiekę w godzinach 7.00 – 17.00
2. Wyżywienie. Śniadanie, obiad, podwieczorek – posiłki przygotowywane przez szkolną kuchnię.
3. Grupy wiekowe z uwzględnieniem próśb odnośnie łączenia dzieci.
4. Kameralne grupy ok 12 osobowe.
5. Bardzo ciekawa, atrakcyjna oferta zajęć na każdy dzień półkolonii.
6. Każdy uczestnik otrzyma butelkę do wody z filtrem.

Na półkolonii planujemy:
– wyjście do kina (wstępnie I turnus „Garfild” , II turnus „Istoty fantastyczne”)
– wyjście na kręgielnię Sky Tower (oba turnusy)
– udział w interaktywnym przedstawieniu teatralnym (oba turnusy)
– zajęcia sportowe w Hasta la Vista (nauka i doskonalenie gry w squosha oraz badmintona – oba turnusy)
– wycieczka do Wioski Indiańskiej Pocahontas w I turnusie i Stajni ARDENA w II turnusie,
– Wyprawa Ekologiczna z Odra Centrum w I turnusie i warsztaty TIE-DYE w Odra Centrum w II turnusie.
a także:
– wycieczki piesze do parku/ na lody
– zajęcia na boisku szkolnym.

Plan zajęć może ulec zmianie. Jesteśmy w trakcie organizacji. Informacje będą aktualizowane.

W tym roku zmieniamy formę zgłoszeń. Zainteresowanych prosimy o:
* wypełnienie formularza on-line (kliknij tutaj). Jest to główna lista rekrutacyjna.
* złożenie dokumentacji potwierdzającej rekrutację (karta zapisu tutaj) w portierni bud B.
Uwaga. Rodzice uczniów ze szkół innych niż SP 71 proszeni są również o dołączenie do karty oświadczenia RODO (do pobrania tutaj).

Decyduje kolejność zgłoszeń (formularz online oraz złożenie karty i dokonanie wpłaty).

Po zakończeniu rekrutacji roześlemy maile potwierdzające udział wraz z informacjami organizacyjnymi.

Serdecznie zapraszamy.

Dla zainteresowanych – Poradnik bezpiecznego wypoczynku