Zajęcia półkolonii

Półkolonie letnie 2024

Zakończyliśmy letnie półkolonie. W dwóch turnusach brało udział ponad 250 dzieci z klas 1-8.

Uczestnicy brali udział w zajęciach sportowych w Hasta la Vista, Skybowling oraz ekologicznych w Odra Centrum. Bawili się w PixelXL. Samodzielnie barwili koszulki i robili zdjęcia aparatem otworkowym, barwili papier techniką ebru, robili barwne kolaże. Uczestniczyli w interaktywnych spektaklu teatralnym, byli na seansie filmowym w kinie. Wyjechali poza Wrocław do wioski indiańskiej Pocahontas i do Stajni Ardena. W IT Academy poznawali tajniki programowania, rysowania w Gimpie, prowadzili walki robotów. Bawili się wspólnie w szkole i na boisku.

Dziękujemy za zaufanie i wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za miłe słowa o półkoloniach. Znaczą one dla nas bardzo wiele. Pozwalamy sobie zamieścić jeden z listów i kilka zdjęć.

Dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji a dorosłym – urlopów.

Zapraszamy do naszej Szkoły na półkolonie zimowe!