Prace remontowe na terenie szkoły

Rodzice / Prawni Opiekunowie

Szanowni Państwo!

Od poniedziałku rozpoczęto prace remontowe ciepłowniczej linii przesyłowej umiejscowionej na terenie rekreacyjnym wokół Naszej Szkoły. Podstawowym wymogiem rozpoczęcia prac jest zapewnienie bezpieczeństwa dla osób postronnych przebywających w pobliżu ich wykonywania. Wykopy są zabezpieczone, oznaczone i odgrodzone, nauczyciele przeprowadzili odpowiednie  pogadanki z uczniami o  grożącym niebezpieczeństwie w związku z prowadzonymi pracami ziemnymi na terenie Szkoły. Jednakże proszę także , aby Państwo zwrócili uwagę swoim dzieciom na zachowanie bezpiecznej odległości o wykopów i urządzeń budowlanych umiejscowionych na terenie zielonym Naszej Szkoły. Dotyczy to szczególnie przebywania dzieci na boiskach szkolnych oraz na  placu zabaw już po zajęciach szkolnych, a więc poza pieczą nauczycieli.

Prace potrwają do końca października, ale są nieuniknione i mimo usilnych nacisków z naszej strony niemożliwe do wykonania w okresie wakacji.

Leszek Wesołowski dyrektor SP71