Zbiórka dla Schroniska dla Zwierząt

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Z radością ogłaszamy, że nasz wolontariat szkolny organizuje zbiórkę na rzecz lokalnego schroniska dla zwierząt! Celem akcji jest wsparcie bezdomnych czworonogów oraz pomoc w zapewnieniu im lepszych warunków życia.

Co zbieramy?

• Mokrą karmę dla psów i kotów. Do polecanych marek należą Brit, Animonda, Dolina Noteci, Wiejska Zagroda, Rocco itp.
  • Czyste koce i ręczniki
  • Podkłady higieniczne
  • Karmy dedykowane gryzoniom, króliczkom oraz papugom

Gdzie i kiedy? Zbiórka trwa od 15 Października do 8 listopada. Prosimy uczniów z budynku B o przynoszenie darów do budynku A sali 16. W budynku A wolontariusze codziennie będą odwiedzać wszystkie klasy i odbierać przyniesione dary.

Dlaczego warto? Każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie. Dzięki Waszym darom możemy dać szansę na lepsze życie tym, którzy nie mieli go do tej pory. Wspólnie możemy zrobić coś naprawdę dobrego!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie! Razem możemy zmienić świat na lepsze!

Z pozdrowieniami

wolontariusze wraz z p. Magdaleną Filipiak oraz p. Małgorzatą Mejer opiekunkami Klubu Wolontariuszy.

Informację przygotowała: uczennica klasy 4a Liliana Cisek wraz z p. Magdaleną Filipiak