INTEGRO

INTEGRO – internetowy katalog Wrocławskiego Systemu Bibliotek Szkolnych umożliwia czytelnikom:

• sprawdzenie dostępności poszukiwanych książek w bibliotece szkolnej,
  • śledzenie na bieżąco nowości w bibliotece szkolnej,
  • sprawdzenie stanu swojego konta czytelniczego (liczby wypożyczonych książek oraz terminu ich zwrotu),
  • przedłużenie terminu zwrotu wypożyczonych książek,
  • bezpłatne korzystanie z e-CZYTELNI, czyli z zasobów internetowych udostępnianych w INTEGRO przez serwisy Legimi, Wolne Lektury oraz Dolnośląską Bibliotekę Cyfrową (książki oraz audiobooki on-line lub w plikach w różnych formatach – w zależności od serwisu),
  • sprawdzenie dostępności książek w innych bibliotekach szkolnych miasta Wrocławia.

Korzystanie z katalogu online INTEGRO we wszystkich jego funkcjonalnościach jest możliwe tylko dla czytelnika posiadającego konto. Tymczasowe hasło niezbędne do założenia konta generuje nauczyciel bibliotekarz w systemie bibliotecznym Prolib M21.

Adres katalogu INTEGRO: https://prolib.edu.wroclaw.pl/

e-CZYTELNIA_instrukcja