SPORT W SP71

Propozycja imprez i zawodów sportowych planowanych przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego dla uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2021/2022.

 • Współzawodnictwo sportowe klas I-III
 • Organizacja wieloboju sportowo-rekreacyjnego ( wiosna) – koordynator- P. Leopolski
 • Współzawodnictwo sportowe klas IV-V  (cały rok)
 • Rozgrywki w wybrane gry zespołowe ( ringo, unihok) – koordynator- P.  Leopolski
 • Współzawodnictwo sportowe klas VI-VII (cały rok)
 • Rozgrywki w wybrane gry zespołowe ( siatkówka, piłka nożna) -koordynator- M. Karpińska, J. Soberka
 • Współzawodnictwo sportowe klas VIII ( cały rok)
 • Rozgrywki  wybrane gry zespołowe ( siatkówka, piłka nożna, koszykówka) – koordynator- P. Puchalska, G. Bartosik   
 • Dzień Sportu Szkolnego klas I-VIII ( wiosna 2022)- P. Leopolski, zespół nauczycieli wf
 • Mistrzostwa SP 71 w pływaniu ( czerwiec 2022)- J. Soberka,  P. Leopolski
 • Mistrzostwa SP 71 w szachach ( październik- listopad 2021)- P. Puchalska
 • Turniej Mikołajkowy- mecz:  Nauczyciele- Uczniowie ( grudzień 2021)
 • Przed nami finałowe wyzwanie projektu Moving Schools Challenger!💪

  Ale to jeszcze nie koniec tej aktywnej przygody. W czerwcu nadal będziemy zbierać zdrowe kilometry. W tym miesiącu poprzez Daily Mile Bingo każdy uczeń z rodzeństwem, znajomymi i najbliższymi pokonuje grę w bingo. Dodatkowo na każdej przerwie spacerując po korytarzu nabija zdrowe kilometry.  Przygotowała: Katarzyna Nawacka #MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland #MOVEWeek #MOVEWeekPoland

  czytaj dalej

 • Wyniki uczniów naszej szkoły w Mistrzostwach Wrocławia w lekkiej atletyce

  W piątek 24 maja 2024 odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w lekkiej atletyce szkół podstawowych organizowanych w ramach współzawodnictwa sportowego przez Szkolny Związek Sportowy. Nasza skromna 6-cio osobowa reprezentacja zaprezentowała się bardzo dobrze. Wicemistrzostwo Wrocławia w biegu na 300m. , srebrny medal i awans do zawodów wojewódzkich zdobyła uczennica klasy 6a Lena Cześniczewska. Ciekawostką jest fakt,…

  czytaj dalej

 • Nadszedł czas na dziewiąte – przedostatnie wyzwanie w ramach projektu Moving Schools Challenger!💪

  Tematem przewodnim tego miesiąca jest MOVE Week – Tydzień Ruchu. To coroczne, globalne wydarzenie, które pokazuje korzyści płynące z aktywnego stylu życia oraz regularnego uprawiania sportu i aktywności fizycznej. W maju zdrowe kilometry będziemy zbierać poprzez… zajęcia sportowe SKS, Dzień sportu i wiele innych ruchowych wyzwań podczas pobytu w szkole. #MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengerPoland #MOVEWeek #MOVEWeekPoland Informację…

  czytaj dalej