V Wrocławska Liga Szkół i Przedszkoli w szachach – turniej 1 21.10.2016r

Pierwsze medale rozdane, czyli lepiej niż udanie rozpoczęła się V Wrocławska Szachowa Liga Szkół i Przedszkoli. SP71 została tegorocznym współorganizatorem Ligii i w swoich skromnych progach gościła 65 zawodników z klas 0-2. Pozostali zawodnicy z klas 3-6 – 43 zawodników, swoje zmagania szachowe toczyli w MDK przy ul. Kołłątaja 20.

W miłej, kameralnej atmosferze szachiści rozegrali 7 rund. Wyłoniliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych w grupie chłopców i dziewczynek.

W kategorii klas 1 wśród dziewcząt drugie miejsce zdobyła Maja Dziankowska z SP71, a trzecia była Agata Pers również z SP71. Wśród chłopców klas 2 wygrał Piotr Lecyk z SP71.

Złote medale zdobyli nasi zawodnicy ze starszych roczników: Piotr Kejna, Justyna Łochina, srebrny Jakub Luberański!

Brawa dla naszych szachistów! Kolejny turniej już za miesiąc…