Międzyświetlicowa Wystawa Plastyczna „Inwazja Aniołów”!

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 71 im. Leona Kruczkowskiego we Wrocławiu

Serdecznie zaprasza do wzięcia udziału

W VII edycji Wystawy Plastycznej

Inwazja Aniołów

Warunki uczestnictwa:

1. Prace w dowolnej formie ( płaskie max A4 lub przestrzenne max 50 cm) i technice (z wyjątkiem materiałów sypki, które łatwo ulegają zniszczeniu).
  2. Wymagana jest:
  • karteczka informacyjna z imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem autora, nazwą placówki, nr tel. i nazwiskiem opiekuna.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych autora pracy na potrzeby konkursu
  1. Ilość prac : max 5 z jednej placówki!!!!

Na piękne anioły czekamy do dnia 20.12.2016r w świetlicy SP nr 71 przy ul. Podwale 57.

Wystawę będzie można oglądać od 21.12.2016 r do 30.01.2017r.

Odbiór prac możliwy jest w terminie od 30.01.2017 r do 14.02.2017r. Po tym terminie nieodebrane prace przechodzą na własność organizatora!

Przewidujemy dyplomy dla laureatów, dyplomy za udział i podziękowania dla opiekunów oraz nagrodę niespodziankę za najciekawszą pracę!

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NASZEJ WYSTAWIE.

Organizatorzy:

Nauczyciele Świetlicy SP71

Koordynator Anna Ikoniak

Wyrażam zgodę na:

1. Udział mojego dziecka …………………………………………………………………………………………… w Międzyszkolnej Wystawie Plastycznej „ Inwazja Aniołów” organizowanym przez świetlicę przy Szkole Podstawowej nr 71 we Wrocławiu, ul. Podwale 57.

1. Przetwarzanie danych osobowych uczestnika, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r nr 101, poz. 926 z późn. zm.) do celów organizacji i ogłoszenia wyników konkursu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 71 ul. Podwale 57 we Wrocławiu.

1. Nieodpłatne wykorzystanie wizerunku, danych osobowych oraz pracy dziecka, w formie wykonanych fotografii i opisu działań w celu publikacji na stronie internetowej SP71. Niniejsza zgoda nie jest ograniczona czasowo.

……………………………………………………

Data i podpis rodzica/ opiekuna prawnego dziecka

inwazja-aniolow