Nowy Rok Ognistego Koguta 2017

Uniwersytet Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim zaprasza na uroczystość przygotowaną z okazji wejścia w Nowy Rok, którego patronem będzie Ognisty Kogut. Pokazy artystyczne przygotowane przez nauczycieli, studentów Instytutu Konfucjusza oraz uczniów współpracujących szkół, rozpoczną się w dniu 14 stycznia 2017 r., o godz. 17.00 w Auli Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego. Wstęp wolny. Chiński Nowy Rok zaczyna się 28 stycznia 2017 roku a kończy 15 lutego 2018 r. Więcej informacji znajduje się na stronie Instytutu Konfucjusza.

Szkoła Podstawowa nr 71 od wielu lat współpracuje z Instytutem Konfucjusza. W tym roku bezpłatne zajęcia z języka chińskiego odbywają się w czwartki w godz. 14.15-15.00.

Plakat informujący o obchodach Roku Ognistego Koguta.