Austalia Week in Our School

Klasa 5c wraz z wychowawcą, p. E. Gieroń oraz p. M. Grzebieniuk organizują w naszej szkole „Tydzień z Australią, w ramach którego odbędą się następujące działania:

• W ramach lekcji angielskiego nauczyciele przeprowadzają lekcje dotyczące faktów i ciekawostek dotyczących Australii;
  • We wszystkich klasach 4-6 zostaną przeprowadzone konkursy wewnątrzklasowe dotyczące wiedzy o Australii; na podstawie wyników tego konkursu zostaną wyłonione 4 osobowe drużyny reprezentujące klasę w Konkursie Głównym;
  • Szkolny Konkurs Wiedzy o Australii odbędzie się 5.04.2017 w jadalni szkolnej, według następującego harmonogramu:

– klasy czwarte – 1 lekcja

– klasy piąte – 2 lekcja

– klasy szóste – 3 lekcja

Pozostałe osoby z klasy jako publiczność będą wspierać swoje drużyny.

*** Każdy uczeń może przygotować projekt dotyczący Australii (format A3: tekst w języku polskim lub angielskim przybliżający wybrane zagadnienie/-a dotyczące tego kraju (ciekawostki, geografia, historia, znane postacie… itp. + odpowiednio dobrane rysunki/zdjęcia).

Za projekt można dostać nawet ocenę celującą!

Każda klasa wybiera jeden projekt, który będzie brał udział w konkursie na najlepszy projekt wśród klas 4-6.

Punkty wliczane do Ligi klas