Tydzień 1 na letnich półkoloniach w SP71

Poniedziałek był pełen wrażeń. Byliśmy w kinie na filmie Auta „3”. Przed seansem funkcjonariusze policji przeprowadzili pogadankę o bezpieczeństwie w czasie wakacji oraz o bezpiecznym zachowaniu w internecie. Po obiedzie byliśmy na kręglach w SkyBowling. Po przyjściu do szkoły można było grać w piłkarzyki oraz pójść na rolki z instruktorem.

We wtorek uczestnicy bawili się w Parku Trampolin Jump Word. Po obiedzie wszyscy poszli do pobliskiego MDK. W zależności od grupy uczestniczyli w warsztatach malarskich, wokalnych, tanecznych, szachach, zajęciach komputerowych oraz grach filozoficznych. Po powrocie do szkoły, podobnie jak w poniedziałek można było ćwiczyć jazdę na rolkach, pod okiem instruktora lub grać w gry na boisku.

W środę i czwartek dzieci obejrzały spektakl w Magicznym Teatrze Muzycznym zakończony warsztatami. Uczestnicy wzięli udział w treningu CrossFit, warsztatach robienia breloczków z koralików, grach sportowych oraz doświadczeniach fizycznych w Centrum Inicjatyw Wszelakich „Zakrzowska 29” w Leśnicy. Najmłodsza grupa bawiła się na placu zabaw Kinderplaneta.  Po południu, na dzieci czekały zajęcia w MDK  oraz jazda na rolkach.

W piątek cała półkolonia wyjechała do Zabrodzia, do Wioski Indiańskiej Pocahontas. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zdjęciach. 🙂