Tydzień 2 na letnich półkoloniach w SP 71

W drugim turnusie wzięło udział 120 uczestników. Cześć z nich brała udział również w I turnusie dlatego, program, mimo, że podobjny, różnił się od programu z turnusu I.

W poniedziałek byliśmy w kinie na filmie „Gru, Dru i Minionki”. Przed projekcją odbyła się pogadanka z Panią policjant na temat praw i obowiązków jakie mamy. Po obiedzie cała półkolonia poszła na kręgle.

We wtorek byliśmy w Parku Trampolin JumpWord. Po południu uczestnicy półkolonii brali udział w zajęciach w MDK. Przez całą półkolonię, w zależności od grupy, odbywały się warsztaty taneczne, wokalne, malarskie, komputerowe, techniczne w modelarni, przyrodnicze, gry filozoficzne oraz pokaz filmu w sali kinowej.

W środę i czwartek zobaczyliśmy nowy spektakl w Magicznym Teatrze Muzycznym zakończony warsztatami. Uczestnicy wzięli udział w treningu CrossFit, warsztatach robienia breloczków z filcu, grach sportowych oraz doświadczeniach chemicznych w Centrum Inicjatyw Wszelakich „Zakrzowska 29” w Leśnicy. Szczególnie warsztaty zostały ciepło przyjęte wzbudzając wiele emocji i krzyku.

Piątek był dniem wyjazdu do Wioski Indiańskiej Pocahontas, gdzie czekały na uczestników nowe zajęcia.

W obu turnusach letnich półkolonii wzięło udział ponad 250 dzieci. Część  spoza naszej szkoły. Niektóre po raz kolejny. Dziękujemy za udział i zaufanie. Miło nam było wszystkich gościć, widzieć jak dobrze bawią, jak powstają nowe przyjaźnie.

Zapraszamy na kolejne półkolonie zimowe 2018.