Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29 września 2017 r. obchodzony będzie Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu w naszej szkole uczniowie klas 4-6 będą mieli okazję sprawdzić się ze znajomości tabliczki mnożenia i umiejętności liczenia. W czasie lekcji matematyki i zajęć komputerowych będą rozwiązywać dodatkowe zadania. Na 2. godzinie lekcyjnej w jadalni szkolnej odbędzie się Turniej sprawdzający m.inn tabliczkę mnożenia a na 7. godzinie lekcyjnej Podchody Matematyczne. Podchody zorganizowane będą na terenie szkoły, poza budynkiem szkolnym. Dwuosobowe drużyny będą miały za zadanie w jak najkrótszym czasie znaleźć i rozwiązać ukryte zadania. Dla najlepszych uczestników przewidziane są nagrody. Drużyny (dwuosobowe) mogą się zgłaszać do Podchodów i pobrać formularz zgody rodziców u p. Emilii Wróbel lub p. Andrzeja Olechowskiego. Zbiórka uczestników Podchodów o godzinie 13.40 (po dzwonku na 7. lekcję) przy stole do tenisa stołowego przy wyjściu na boisku z budynku A.

Zapraszamy!