Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 13 października 2017r  odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania  i pasowanie uczniów klas pierwszych. Jest to ważne wydarzenie dla uczniów oraz ich rodziców, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkoły. Od tej chwili 65 pierwszoklasistów jest pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Przed ślubowaniem pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, a następnie zostali pasowani na uczniów przez Pana Dyrektora Leszka Wesołowskiego. Dowodem pasowania były pamiątkowe dyplomy. Uroczystość była piękna, wzruszająca, pełna niespodzianek. Nie zabrakło również drobnych upominków. Najwięcej emocji wzbudziło picie eliksiru mądrości i odwagi. Całość poprowadziła wiceprzewodnicząca szkoły Nikola Rokita , a  rolę mądrej sowy znakomicie odegrał Tymon Terczyński. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.