Nauczyciel na medal

Miło nam poinformować, że nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej pani Ewa Soberka – wychowawczyni klasy 3c, została zgłoszona w plebiscycie Gazety Wrocławskiej do tytułu „Nauczyciel na medal”.
Wszyscy możemy przyczynić się do sukcesu pani Ewy i wygrania przez nią tego plebiscytu… Co trzeba zrobić?! Wysłać SMS pod nr 72355 o treści WNP.237… Tak niewiele… Czekamy więc na Wasze głosy!
Głosowanie będzie trwało do piątku, 10 listopada do godz. 21.00. Nauczyciele, którzy zdobędą największą liczbę głosów awansują do finału wojewódzkiego.

Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem.