XVIII Konkurs Historyczny „Od Solidarności do III RP”

Szkoła Podstawowa nr 71 jako współorganizator zaprasza do udziału w XVIII edycji konkursu.

Etap szkolny – przeprowadzany jest przez nauczycieli historii wg. ustaleń zespołu w 2 kategoriach wiekowych:

• klasy IV – VI,
  • klasy VII oraz  oddziały gimnazjalne.

Z każdej grupy wiekowej wyłoniona zostaje 3 osobowa drużyna reprezentująca szkołę w etapie międzyszkolnym 17.03.2018 roku.

Zgłoszenia szkół do konkursu należy przesłać do 31.01.2018 na adres e -mailowy głównego koordynatora konkursu. Szczegóły  dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

współorganizator etapu międzyszkolnego