Projekt z klasą. Głosuj na projekt uczniów naszej szkoły!

Prosimy o głosowanie na projekt uczniów naszej szkoły w programie „Projekt z klasą”.

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Projekt z klasą” organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Uczniowie pod opieką Pani Edyty Janeczek stworzyli projekt edukacyjny, 3 dniowego wyjazdu do Szklarskiej Poręby. Siedmiu uczniów biorących udział w wycieczce zostanie wyłonionych w ramach konkursu. Ale najpierw musimy wywalczyć sfinansowanie projektu. Dlatego potrzebujemy waszych głosów. Można oddać jeden głos dziennie, z jednego adresu e-mail. Jeżeli macie kilka adresów, możecie oddać kilka głosów dziennie! Głosowanie polega na wpisaniu adresu e-mail, przepisaniu cyfr z obrazka i przesłania adresu do potwierdzenia, które należy wykonać klikając na link w otrzymanej wiadomości. Tylko za pierwszym razem rejestrujemy adres e-mail do konkursu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym projektem i głosowania (zielony prostokąt z napisem głosuj u góry strony). Głosować można tylko do 14.12.2017 r. Każdy głos się liczy!

Link do projektu i głosowania.